Martin Prokop se představí domácím divákům na Setkání mistrů v Sosnové

Martin Prokop – devátý nejlepší rally pilot v celkovém hodnocení letošního seriálu Mistrovství světa v rally a nejúspěšnější český jezdec v historii MS (4. místo letos na Rally Argentina) – se představí o tomto víkendu českým fanouškům v akci se svým Fordem Fiesta WRC při XI. Global Assstace Setkání mistrů na autodromu v Sosnové u České Lípy.

V sobotu 17. listopadu jej budou moci vidět v rámci volných jízd a v neděli potom během hlavního závodu, který je se jede jako Memoriál Bohuslava Ceplechy. Nedělní hlavní závod začíná tréninky od 9:00, pokračuje kvalifikačními jízdami od 10:00 a finále se rozjedou na plno od 14. hodiny. 

„Stejně jako minulý rok bude Setkání mistrů jediným podnikem, kterého se v ČR zúčastníme, a chtěl bych na něj naše fanoušky srdečně pozvat. Během nabitého programu Mistrovství světa, se kterým je spojeno hodně cestování a testů před každou soutěží pro nás nemá smysl jednorázově a bez konceptu startovat na domácích soutěžích, nehledě na to, že s naším WRC speciálem se na tratě domácích podniků nemůžeme vydat. Chceme alespoň v rámci Setkání mistrů naši absenci na českých tratích rally fandům vynahradit. Máme pro ně připraveny týmové plakáty a podpisové karty. Budou u našeho servisního zázemí vítáni,“ zve všechny příznivce pilot Czech Ford National Teamu Martin Prokop.